[VIDEO] Procvičte si se mnou jeden zapeklitý anglický čas

Většina z nás bezpečně ví, jak se mu anglicky říká, ale když dojde na jeho používání,  velmi často tápeme. O jaký čas jde, proč nás dovede tak potrápit a jak už ho konečně zvládnout, se dozvíte v následujícím videu. Ať vám dobře poslouží. ;-)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tak jak vám to šlo? Napište mi do komentářů!

A protože vás v tom nechci nechat samotné, připomínám, že právě teď je otevřen online kurz Finally I Get It!, ve kterém vás v 10 týdnech prakticky a zábavně provedu 6 základními anglickými časy tak, abyste měli silné základy pokračovat dál a hravě si anglicky poradili v běžných každodenních situacích .

Kurz je tentokrát otevřen jen pro 50 účastníků. Zajistěte si své místo raději hned. Startujeme už 30.3.2020!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jana Kochová
Mou velkou vášní je práce s lidmi a jejich jazykovými radostmi i starostmi. Učím své klienty, jak zvládnout angličtinu přirozeně a s úsměvem. Díky svým lektorským zkušenostem ráda inspiruji další lektory a učitele, kteří mají chuť a odvahu něco změnit, k vytváření lekcí, které baví, a opravdu naučí. Nadšená lektorka angličtiny a ještě nadšenější propagátorka výuky jazyků přes Skype. Autorka e-booku pro studenty: 5 tipů, jak být s angličtinou na koni a e-booků pro lektory: 3 lekce angličtiny, které budou bavit a Anglická gramatika hravě. Autorka unikátní Velké obrázkové sady 171 anglických nepravidelných sloves a zakladatelka projektu LANGON - jazyky online. Můj příběh si můžete přečíst tady.>>> Připojte se ke mně na Facebooku.>>>

Stáhněte si 20 obrázkových kartiček ZDARMA a zatočte už konečně s nepravidelnými slovesy!

Komentáře