[Videotip] Jak trénovat poslech v angličtině?

Věřím, že v dnešní době máte svých starostí dost a že asi nemáte úplně čas hledat to, co je pro vaše studium angličtiny to pravé a nejlepší. Tak víte co? Udělám to za vás.

  • Najdu pro vás to nejlepší, co s vaší angličtinou zaručeně pohne.
  • Budeme se dívat, poslouchat, mluvit, číst, psát a smát se; zkrátka budeme společně makat na vaší angličtině.
  • Co pro vás najdu, sama vyzkouším.
  • Všechna vysílání budou živě. Nebojte se zapojit!
  • Když vyrazím do anglicky mluvící země, budete tam se mnou.

Na Facebookové stránce S angličtinou na koni  už odstartovala živá vysílání plná praktických tipů, návodů a vychytávek, které budou pravidelně přibývat.  A tady už je první z nich.

Na co konkrétního je živé vysílání zaměřené, poznáte podle symbolu dole ve videu. Symbol sluchátka v tomto videu vám tedy napovídá, že tentokrát půjde o trénink, tip, vychytávku nebo návod zaměřený na poslech v angličtině.

Pojďme se teď detailně seznámit s BBC 6 Minute English!

Pokud tento program neznáte, minimálně si ho vyzkoušejte. A pokud ho už dobře znáte, tleskám! Určitě u něj zůstaňte a doporučte i nám ostatním témata, která vás zaujala, která vás třeba i šokovala nebo překvapila. Pochlubte se i s těmi, ze kterých jste se třeba něco zajímavého naučili nebo díky kterým jste zjistili mnohem víc, než byste čekali.

Můžeme se tak vzájemně motivovat a práci s BBC 6 Minute English odstartovat společně.

A protože se v závěru programu vždy dozvíte odpověď na otázku, která zazněla v úvodu, budu velmi ráda, když mi vy (poté, co se s programem blíž seznámíte) odpovíte na otázku, kterou pro vás mám tentokrát já:

Is happiness genetic?

Já totiž chci, abyste si tuto konkrétní šestiminutovou ukázku vyzkoušeli a abyste mi do komentářů napsali vaše zjištění a poznatky. Takže zkuste, poslechněte si a dejte mi do komentářů vědět.

Máte nějaká trápení a něco vám nejde nebo jste si naopak něco vyzkoušeli a funguje to úplně výborně? Podělte se o to s námi!

Slibuju, že všechny vaše návrhy a tipy pak vyzkouším a detailně je pro vás rozeberu v dalším tipu. 😊

Jana Kochová
Mou velkou vášní je práce s lidmi a jejich jazykovými radostmi i starostmi. Učím své klienty, jak zvládnout angličtinu přirozeně a s úsměvem. Díky svým lektorským zkušenostem ráda inspiruji další lektory a učitele, kteří mají chuť a odvahu něco změnit, k vytváření lekcí, které baví, a opravdu naučí. Nadšená lektorka angličtiny a ještě nadšenější propagátorka výuky jazyků přes Skype. Autorka e-booku pro studenty: 5 tipů, jak být s angličtinou na koni a e-booků pro lektory: 3 lekce angličtiny, které budou bavit a Anglická gramatika hravě. Autorka unikátní Velké obrázkové sady 171 anglických nepravidelných sloves a zakladatelka projektu LANGON - jazyky online. Můj příběh si můžete přečíst tady.>>> Připojte se ke mně na Facebooku.>>>

Stáhněte si 20 obrázkových kartiček ZDARMA a zatočte už konečně s nepravidelnými slovesy!

Komentáře