ZÁZNAM webináře projektu Langon - jazyky online s názvem

Chci učit jazyky
kdykoliv a odkudkoliv

Rádi učíte jazyky, ale už se nechcete vázat na jedno místo?

Nechcete ztrácet čas přesuny z učeben do firem a pak zase zpátky?

Jste kreativní, zábavní a rádi se učíte a zkoušíte nové věci?

Možná byste by moc rádi tvořili, jen nějak ztrácíte chuť a chybí Vám ta správná motivace? Máte pocit, že víte, jak na to, jen vám někdo pořád hází klacky pod nohy?

Rádi vás podpoříme a přijmeme mezi nás.

Přihlaste se na náš webinář a zjistěte, jaké by to bylo být součástí skvělé skupiny inspirativních lektorů, kteří učí své studenty tak, že pak s čistým svědomím můžou říct:
A konečně si pokecáme! 😊

Záznam webináře je zdarma.

0
lidí
se už přihlásilo na tento webinář

Ve neděli
19. listopadu

ve 20:30

Webinářem vás bude provázet 

Jana Kochová

Autorka e-booků pro studenty i lektory angličtiny. Zakladatelka projektů S angličtinou na koni a Langon-jazyky online.

Nadšená lektorka angličtiny a ještě nadšenější propagátorka výuky jazyků přes Skype. Její velkou vášní je práce s lidmi a jejich jazykovými radostmi i starosti. Učí své klienty, jak zvládnout angličtinu přirozeně a s úsměvem. Díky svým lektorským zkušenostem ráda inspiruje další lektory a učitele, kteří mají chuť a odvahu něco změnit, k vytváření lekcí, které baví, a opravdu naučí.

Kdy

Webinář proběhl v neděli 19.listopadu ve 20:30.

Kde

Vysíláme on-line. Sledovat můžete z pohodlí svého obýváku nebo ložnice. Na základě přihlášení vám pošlu odkaz na stránku s vysíláním. Stačí jen kliknout. 

Jak dlouho

Povídat  si společně budeme cca 90 minut. 

Bude záznam?

ANO, záznam určitě bude. 

Co se na langoňáckém webináři dozvíte a jak vám pomůže? Čtěte dál...

  • Dozvíte se kdo je Langon – jazyky online a o co nám jde.
  • Řekneme vám, co bychom rádi od vás.
  • Prozradíme, co dostanete vy na oplátku od nás.
  • Zjistíte, co by vás čekalo, kdyby jste se rozhodli jít do toho s námi.
  • Své zkušenosti s výukou přes Skype v Langonu s vámi budou sdílet naše čtyři lektorky.

Kdo bude mými hosty?

Na webinář jsem pozvala naše skvělé lektorky, které s vámi rády posdílí své zkušenosti a budou rády odpovídat na všechny naše otázky. (Teda skoro na všechny.) 😊

Eliška Novotná

Lektorka angličtiny, náš nováček – je v Langonu 2 týdny

Budu upřímná - chtěla jsem jistotu, zázemí a oporu ve vedení. A chtěla jsem zkusit nabízený nový přístup pro výuku přes Skype. 

Její dojmy z fungování u nás

Jsem nadšená a unešená. :) Za ty dva týdny jsem měla tři úplně rozdílné ukázkové lekce a všechny se moc povedly - už proto, že to byli studenti, co se chtěli něco naučit a jsou pro to ochotni něco udělat, a já mám zase po nějaké době pocit, že má práce má smysl. :) A chtěla bych i poděkovat za Vaši a Ivaninu péči - já už se "jenom" seberealizuju. :) 

Vendula Ploticová

Naše lektorka angličtiny, je s námi 1 rok

V době, než jsem začala spolupracovat s Langonem, se mi honila hlavou tahle představa: začít učit individuálně, podle svých časových možností a s minimem dojíždění. Pak jsem narazila na langoňácký web a zjistila jsem, že existuje někdo, kdo je nejen "moje krevní skupina", ale kdo ty moje představy splňuje do puntíku.

Její dojmy z fungování u nás:

Mé dojmy jsou jen a jen pozitivní. Nejvíc jsem nadšená z toho, že kromě samotné náplně výuky se vlastně nemusím starat o nic. Od samého počátku naší spolupráce je o mě krásně postaráno.

Nemusím si shánět nové klienty, nemusím řešit platby a když vyvstane nějaký problém, mám za kým jít a toho si obrovsky vážím. Úžasným bonusem je i to, že díky Langonu se se svou výukou často ocitám i za hranicemi Česka, což moje lekce v mnoha ohledech obohacuje a přináší inspiraci do další práce.

Dana Jaloševská

Naše lektorka angličtiny, začíná s námi 5. měsíc

Je vážně naplňující pozorovat, jak rychle se studenti mohou díky Skype lekcím vyvíjet.

Její dojmy z fungování u nás:

Spolupráce s Langonem probíhá hladce díky vstřícnosti a podpoře všech zúčastněných. Oceňuji to, že se nemusím zabývat reklamou sebe sama jako lektorky a přesto mám neustále nové studenty. Výuka mě vždycky velmi bavila a naplňovala. Ale díky Skype lekcím z pohodlí domova mám navíc energii a čas, které jsem dříve vynakládala k neustálým přesunům, tištění materiálů atd. Jsem za tuto příležitost velice vděčná, splnil se mi tím jeden z největších snů - má práce mě naplňuje a přínáší mi svobodu.

O pohodlí výuky pro obě strany ani nemluvě. A ekologická stránka online výuky je vážně paráda. Žádné neustálé tištění všemožných materiálů. Veškeré přípravy jsou mnohem snazší, zábavnější a zároveň efektivnější.

Hana Héniková

Naše lektorka němčiny, je s námi něco přes 2 roky

20 let jsem učila němčinu klasickými metodami, možnost rozšířit své spektrum o online výuku jazyka byla pro mě velkou výzvou a motivací

Její dojmy z fungování u nás:

Poprvé ve své kariéře jsem mohla předávat své znalosti německého jazyka mimo hranice České republiky. Klienti Langonu, které vyučuji, žijí a pracují např. ve Švýcarsku, Velké Británii nebo Itálii. Interakce s těmito lidmi pro mě představuje přidanou hodnotu, kterou v lokálních podmínkách nikdy nemůžu obdržet. 

Vyučovací hodiny pro mě totiž znamenají nejen to, že vyučuji samotný jazyk, ale že můžu také nahlédnout do života lidí, kteří nežijí v českých podmínkách a to je asi největší benefit, který pro mě spolupráce s Langonem přináší.

Pusťte si záznam webináře a zjistěte o nás víc. :-)