PODMÍNKY OPAKOVANÝCH PLATEB

I. ZÁKLADNÍ ÚDAJE O PRODÁVAJÍCÍM

Obchodní název společnosti: LANGON - jazyky online s.r.o
Jednatelka Jana Kochová
Tel: +420 777 041 674
E-mail: jana@janakochova.cz
Adresa: Budějovická 118, 252 42 Jesenice
Stát: Česká republika
IČ: 04367421
Zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 24070.

Adresa pro doručování je shodná jako adresa sídla. Na uvedeném e-mailu jsem vám k dispozici pro běžnou komunikaci i pro případné vyřizování podnětů a reklamací.

II. DŮLEŽITÉ POJMY

DŮVOD OPAKOVANÉ PLATBY

Pro vstup do Finally I Speak English Club je nutné uhradit poplatek na předem dané období. Pro zjednodušení celého procesu a pro vaše pohodlné pokračování v klubu, jsou nastaveny tzv. opakované platby, díky kterým si jednoduše a automatizovaně prodloužíte vstup na další období.

VÝŠE STRHÁVANÉ ČÁSTKY

Výše částky, která se vám bude pravidelně strhávat, je předem pevně daná. Na začátku si zvolíte, zda máte zájem o měsíční, nebo půlroční verzi členství podle aktuální nabídky. Předplatné mají pevně danou cenu a za tu do klubu vstoupíte a budete za ni také pokračovat. 

KDY SE VÁM BUDE PLATBA STRHÁVAT

  • Při měsíčním členství se vám druhá platba strhne 30 dní po zakoupení členství. Následně se bude platba strhávat vždy po 30 dnech.
  • Při půlročním členství se vám druhá platba strhne 6 měsíců po zakoupení půlročního předplatného a následně pak vždy po 6 měsících.

ZMĚNA NEBO ZRUŠENÍ PLATBY

Pokud budete chtít způsob platby za své předplatné změnit, napište mi na jana@janakochova.cz a nastavím vám nový požadovaný způsob úhrady.

V případě, že budete chtít automatické strhávání plateb ukončit, napište nejpozději 4 dny před koncem vašeho předplatného na jana@janakochova.cz. Vaše členství v klubu ke konci vašeho předplatného ukončím a automatizované platby zruším.

CO JE DOBRÉ VĚDĚT

  • Při vzniku opakované platby souhlasíte se založením a parametry opakované platby a s uložením platebních údajů na straně platební brány GoPay.
  • S údaji vaší platební karty GoPay nakládá podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti v sektoru zpracovávání platebních karet).