SPOLEČNĚ SE POSTAVÍME
STRACHU Z MLUVENÍ

1. WhatsApp kurz angličtiny,
který vás rozmluví a nastartuje na vaši dovolenou!

Přihlášky do kurzu jsou uzavřeny! Kurz odstartoval 27.5.

 • 5 týdnů každodenního aktivního + zábavného tréninku
 • každodenní úkoly formou youtube videí
 • členství ve WhatsApp skupině + moje non-stop zpětná vazba
 • bonusy formou rad a tipů, jak se konečně v učení angličtiny posunout

Tak schválně,
jak jste na tom se svojí angličtinou?:

 • Bojujete se svým strachem z mluvení – slovíčka i gramatiku máte zmáklou, ale když máte promluvit, máte blok a strach?
 • Před tím, než cokoli řeknete, zaseknete se a začnete sami sebe opravovat?
 • Sami se nedokážete dokopat k pravidelnému tréninku?
 • Nevíte, jak denodenně používat angličtinu, když jste pořád obklopení českým prostředím?
 • Nemáte času na rozdávání, ale přesto byste se konečně chtěli rozmluvit?
 • Nechcete angličtinou trávit hodiny a hodiny času denně?

A navíc...

 • Chcete si na vaší dovolené konečně umět v klidu zařídit vše potřebné a v angličtině?
 • Už si nechcete na dovolené připadat jako sloni v porcelánu?
 • Chcete si umět poradit, když to třeba všechno nejde úplně podle plánu?

Pokud teď jen souhlasně přikyvujete,
mám pro vás jeden návrh...

PŘESTAŇME SE PODCEŇOVAT, VYMLOUVAT SE NA NEDOSTATEK ČASU NEBO NA TO, ŽE NEŽIJEME V ZAHRANIČÍ A SPOLEČNĚ SE POSTAVME HRŮZÁM A STRACHU Z MLUVENÍ!

Letos poprvé totiž otvíráme 1. WhatsApp kurz s názvem Finally I Speak, ve kterém se v 5 týdnech nejen rozmluvíte, ale navíc připravíte na sezónu plnou cestování!

Hello, my lovely students! :-) Jsem Vendy, lektorka angličtiny, ale hlavně podpora, průvodkyně a pomocná ruka všech, kteří chtějí pracovat na své angličtině.


Výuce angličtiny se věnuji už od dob svých studií v zahraničí, kde hned tou první a zatím mojí největší výzvou byli čínští studenti :-).

Mám za sebou všelijaké druhy výuky, ale poslední tři roky, vlastně od té doby, co jsem objevila Langon, u mě vedou individuální lekce, díky kterým můžu studentům ušít výuku na míru. Ta barevnost lekcí – to mě na tom baví asi úplně nejvíc!

Jak vypadají moje lekce?

Jsou tak různorodé a unikátní, jako jsou jedineční moji studenti, ale vždycky se držím dvou zásad: Plán je fajn, ale jsem ochotná jej kdykoli změnit ;-) + Chyby nejsou nic špatného, jsou tu od toho, abychom se z nich poučili!

Co používám při výuce?

Největší inspirací je mi život kolem nás, zkušenosti a zážitky, spíše než učebnice ;-). Cokoli se s mými studenty učíme, společně stavíme do reálného kontextu. Často taky rádi simulujeme konkrétní situace, protože čím jsou studenti připravenější, tím jsou pak taky sebejistější!

Proč byste se měli svěřit zrovna do mých rukou? :-)

Protože často od svých studentů slýchám:

→ „Konečně rozumím.“
→ Když mám s někým mluvit, už nad tím tolik nepřemýšlím.“
→ „Vím, že jsem udělala pár chyb, ale zařídila jsem si, co jsem potřebovala. Konečně!!“
→ „S váma to tak utíká, Vendy!“
→ „To už je konec lekce?! Teeda, to bylo hezký!“
→ „Potřebovala bych vás mít každý den doma, Vendy!“ :-)

„Lektorka Vendy je trpělivý člověk a vždycky připraví zajímavé hodiny. V létě o prázdninách nás chtěla rozmluvit, a tak pro nás nachystala WhatsApp kurz, který byl nejen velmi zábavný, ale hlavně mě přiměl věnovat se angličtině každý den. Celkově mám ze svého studia angličtiny skvělý pocit. Z čeho mám největší radost? Že když jsem v zahraničí, tak konečně rozumím a jsem schopná se domluvit. Samozřejmě mne to stojí mnoho úsilí a každodenního opakování, bez toho by to prostě nešlo. English with Wendy is fun :-)“
Dáša V. z Ostravy

CO VÁS V KURZU FINALLY I SPEAK ČEKÁ?

AKTIVNÍ TRÉNINK

5 týdnů aktivního a zábavného tréninku.

DENNÍ ÚKOLY

Denodenní úkoly i simulace praktických situací, se kterými se běžně setkáváme při cestování.

ŽIVÁ SKUPINA SPOLUŽÁKŮ

Uzavřená WhatsApp skupinka pro každodenní mluvený trénink.

MOJE OSOBNÍ PODPORA

Moje neutuchající zpětná vazba a podpora pro každého z vás.

...A nejen to! Navíc si z kurzu odnesete: 

 • Plno užitečných slovíček a frází, které stoprocentně využijete na svých cestách.
 • Praktické rady, tipy a triky, jak k učení přistupovat, aby vás to bavilo.
 • Spoustu tipů na vychytávky, které vám to učení zpestří a udělají zábavné.

Ale hlavně se stane angličtina nedílnou součástí vašeho každodenního života a to i po skončení samotného kurzu!

WhatsApp kurz Finally I Speak, ve kterém vás zbavím strachu z mluvení a připravím vás na zahraniční dovolenou, startuje už 27.5. 2019. Bude probíhat online a poběží 5 týdnů.

JAK TO CELÉ BUDE FUNGOVAT

Učte se kdekoli a kdykoli

Online kurz Finally I Speak je online kurz. Dostanete tedy přístupové údaje do členské sekce, kde najdete všechny materiály a videa pěkně pohromadě. Bude vám stačit jen mobil nebo počítač a připojení k internetu. Do učení se díky tomu můžete ponořit prakticky kdykoli a kdekoli – v pohodlí doma, v kanceláři nebo klidně na chalupě.

Přehledné uspořádání

V členské sekci najdete vždy video týdne a pak také video s úkolem na daný den. Úkol na daný den bude mít vždycky podobu youtube videa, kde uvidíte a uslyšíte mě, jak vám anglicky (jak jinak :-) popisuji úkol, na který pak budete reagovat anglicky uvnitř naší uzavřené WhatsApp skupiny. Abych vám to co nejvíce usnadnila, společně s úkolem, u každého dne najdete Slovníček nejužitečnějších slov a frází, které se pro daný úkol hodí.

Přístupy navždy

Přístupy do členské sekce online kurzu vám zůstanou napořád,můžete se k videům, lekcím i materiálům kdykoliv vrátit.

Nakoukněte, jak to v členské sekci vypadá

JAK  SE BUDETE V KURZU UČIT

ÚKOLY FORMOU YOUTUBE VIDEÍ!

Každý den od pondělí do pátku ode mě dostanete úkol nebo otázku formou krátkého 2-3 minutového videa. Na základě tohoto úkolu pak budete reagovat anglicky. Bude jen a jen na vás, zda budete na videu sledovat jen mne, nebo i anglické titulky pod videem anebo ti pokročilejší z vás budou videa jen poslouchat.

UZAVŘENÁ WHATSAPP SKUPINA!

Pro naši živou denodenní komunikaci bude sloužit uzavřená skupinka na aplikaci WhatsApp. Tam budete nahrávat svoje odpovědi pomocí funkce Voice Clip, ke kterým vzápětí získáte moji zpětnou vazbu. Nečekejte, že zůstane jen u reakce typu: „To je špatně/To je dobře.“ To ani náhodou! :-) Tak jak to bývá i na mých individuálních lekcích, místo toho, abych vám okamžitě řekla správnou odpověď, raději vás k ní navedu, napovím vám a vy na ni už pak přijdete sami! ;-)

WIFI SIGNÁL JE VÁŠ JEDINÝ LIMIT!

Tím, že se naše skupinka bude potkávat u vás přímo v mobilu, budete mít šanci procvičovat angličtinu opravdu odkudkoli, kde se zrovna budete nacházet – bude to na chalupě, v kanceláři, ve vlaku..? To je jen a jen na vás!
+
Tím, že si budete moci zvolit, kterou variantu úkolu splníte (lehčí anebo těžší), do jaké míry se do vaší odpovědi zrovna položíte, nebo kdy si zrovna uděláte čas, budete moci reagovat téměř kdykoli - třeba ráno u snídaně, během pauzy na kávu nebo klidně pozdě v noci!

ONLINE, ALE PŘESTO NAŽIVO!

Platforma, na které se budeme potkávat bude sice online, ale naše komunikace a hlavně má podpora bude probíhat naživo a bude se odvíjet od vašich aktuálních požadavků – budete potřebovat něco dovysvětlit, poradit s něčím, ať už se slovíčkem či gramatikou, nebudete na to sami - budu vám po ruce! Navíc pokud vám bude chybět nějaké slovíčko, ta nejužitečnější a pro každý úkol speciálně zaměřená budete mít k dispozici v naší členské sekci, kam pro ně budete moci sáhnout kdykoli to budete potřebovat!

JAKÁ JE NEJVĚTŠÍ VÝHODA TOHOTO WHATSAPP KURZU FINALLY I SPEAK?

Možná se ptáte, proč ještě tohle, když už třeba máte kurz angličtiny?

 • Obklopíte se angličtinou každý den – každý den ode mě angličtinu uslyšíte a každý den budete muset ze sebe vysoukat alespoň 1 větu anglicky. A věřte mi, že v té pravidelnosti je síla!!!
 • V naší skupince vás na tom podobně bude více, to znamená, že se budete navzájem podporovat. A navíc se jeden před druhým nebudete muset vůbec stydět, protože se vlastně neuvidíte, ale jenom uslyšíte.
 • Nebudete trávit žádné dlouhé hodiny u učení, max. pár minut denně, ale přesto se budete postupně zbavovat obav z mluvení.
 • Po 5 týdnech pravidelného každodenního cvičení si vytvoříte návyk k pravidelnému procvičování angličtiny a už nebudete potřebovat nikoho, kdo by vás k tomu nakopával
 • Konečně si bez zbytečného stresu sami zajistíte vše potřebné na dovolené a poradíte si i s komplikacemi, kterým se občas nikdo nevyhneme. Youtube videa i všechny ostatní materiály vám zůstanou už napořád – včetně nejužitečnějších slovíček a frází, které si můžete připomenout třeba před vaším každým dalším vycestováním do zahraničí
 • Objevíte jiný pohled na samotné učení – zábavnější, „bezučebnicový“, postavený na reálných situacích, které sami dobře znáte.
 • Denodenní kontakt mezi námi vám doslova naservíruje anglicky mluvící prostředí přímo na váš talíř!

CO VÁS ČEKÁ
V JEDNOTLIVÝCH TÝDNECH KURZU

 • Týden 1: Plánujeme dovču a balíme se!

V prvním týdnu se jednak pomalu rozkoukáte a zjistíte, že s mojí podporou, ale taky podporou ostatních ve skupince, se není absolutně čeho bát a všechen stud hodíte za hlavu!

Nenásilně si osvojíte něco, čemu se v angličtině říká „small talk“ – což je druh hovoru, který odstraňuje bariéry mezi lidmi.

A taky se naučíte nebát se zeptat, když nebudete něčemu rozumět nebo budete potřebovat s něčím poradit.

 • Týden 2: Rezervujeme si ubytování a cestujeme letadlem!

Po druhém týdnu si budete umět: zarezervovat ubytování, aniž byste k tomu potřebovali jakékoli internetové stránky, vyřešit patálie se zrušením letu a o další krůček se zlepšíte v kladení otázek, na které byste se dříve báli zeptat.

 • Týden 3: Umíme si poradit v hotelu!

 V třetím týdnu se postupně zbavíme obav z „coby kdyby“ na hoteluod teď se už budete umět a hlavně se budete chtít ozvat, když se na hotelu setkáte s nějakým problémem.

 • Týden 4: 5 nejčastějších aktivit na vaší dovolené!

Společně si procvičíme schopnost improvizovat, kterou pak „na ostro“ rozhodně využijete.Umíme se zeptat na cestu + pronajmeme si auto + najíme se v restauraci + dokážeme si nakoupit + rozumíme cedulím/nápisům!

 • Týden 5: Opakování je matka moudrosti + věnujeme se vašim speciálním přáním

V 5. týdnu si připomeneme ty nejčastější  a taky nejzapeklitější situace, které se vám na dovolené mohou přihodit. Hlavně to ale bude týden ušitý vám všem na míru, protože si sami zvolíte, na co byste se chtěli zaměřit a co byste ještě potřebovali oprášit, než vyrazíte na tu svou skutečnou dovolenou!

KOLIK VÁS TO BUDE STÁT

Cena 5týdenního online kurzu s denními úkoly, uzavřenou skupinou spolužáků na WhatsApp a mou každodenní podporou je

2 970 Kč včetně DPH

Nechceme, abyste skákali do neznáma, proto ještě před samotným kurzem budete mít možnost vše si vyzkoušet v rámci 14denní garance vrácení peněz.
Vendy

PRO KOHO SE KURZ HODÍ

 • pro studenty, kteří už nejsou úplnými začátečníky, ale současně nejsou absolventy zkoušky CPE apod. – ti by se s námi asi malinko nudili :-)
 • pro ty, kteří se už nějakou dobu anglicky učí, ale strachu z mluvení se stále nedokáží zbavit
 • pro ty, kterým klasické učebnice angličtiny nic nepřinášejí
 • pro ty, kteří cítí velký stres a obavy, kdykoli mají něco říct anglicky
 • pro ty, kteří se už před svojí zahraniční dovolenou nechtějí stresovat myšlenkami: „Co budu dělat, až se něco pokazí? Co jim řeknu? “
 • pro ty, kteří mají smysl pro humor ;-)
 • pro ty, co na sobě chtějí pracovat!
 • pro ty, kteří nechtějí vzpomínat na naučené poučky, ale chtějí se naučit bez obav improvizovat ;-)

Přestaňme se podceňovat, vymlouvat se na nedostatek času nebo na to, že nežijeme v zahraničí a společně se postavme hrůzám a strachu z mluvení! 

Nyní máte šanci se díky 1. WhatsApp kurzu s názvem Finally I Speak rozmluvit a připravit se na sezónu plnou cestování! Tak na nic nečekejte a přihlašte se! 

Máte dotaz, potřebujete poradit?

Vendy

Jana

jana@janakochova.cz