Děsí vás dlouhé seznamy anglických nepravidelných sloves?

Už roky se je učíte, ale pořád si je ne a ne zapamatovat?

Máte už doma kvanta různých kartiček, ale nikdy vám nikdo neukázal, jak s nimi pracovat?

Všichni vám říkají „mluvte klidně s chybami“, ale vy se prostě chcete konečně naučit mluvit správně?

Něco vám teď povím...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Určitě už dobře víte, že pokud nezvládnete nepravidelná slovesa, moc toho v té angličtině nevymyslíte…

Jenže neradi se učíte něco, co vám nedává smysl a co vás nebaví? Potřebujete při učení trošku víc logiky?

Máte rádi obrázky a mnemotechnické pomůcky?

Neradi se učíte bez kontextu?

Zapomeňte na heslo „nejdřív práce, potom zábava“ a bavte se od úplného začátku!

Společně na to půjdeme trošku jinak.

Jmenuji se Jana Kochová, moc mě těší.

Jsem nadšená lektorka angličtiny, která se rozhodla vyhlásit konec nudným hodinám angličtiny. Mou velkou vášní je práce s lidmi a jejich jazykovými radostmi i starostmi. Učím své studenty, jak zvládnout angličtinu přirozeně a s úsměvem. S velkým nadšením a silnou vírou ve změnu tvořím učební materiály, které baví a naučí.

S radostí vás provedu anglickými nepravidelnými slovesy tak, jak je ještě neznáte, uspořádanými tak, jak jste je možná ještě neviděli. 

Přemýšlela jsem, jak zkombinovat práci našich smyslů, sílu mnemotechnických pomůcek, trochu kontextu a špetku té logiky. A povedlo se.

Připravila jsem pro vás unikátní online kurz, jehož součástí je obrázková sada 171 anglických nepravidelných sloves. Už nikdy nebudete marně lovit tvary nepravidelných sloves ve své paměti! 

Co vás v online kurzu plném anglických nepravidelných sloves čeká?

Už žádné biflování podle abecedy

Věděli jste, že se dají najít skupinky sloves, které tvoří minulé tvary úplně stejně? Přesně podle toho jsou pro vás slovesa v sadě uspořádaná. A hned budete mít těch nepravidelností k naučení o něco míň.

Pomůžou vám obrázky

Díky obrázkům a konkrétním situacím na nich si slovesa zapamuteje snáz, rychleji a hlavně na dlouho.

Barevné nebo černobílé kartičky

Barevné obrázky vás rozveselí, černobílé zase poslouží jako omalovánky vám nebo třeba vašim dětem.

Od jednotlivých slov k větám, otázkám a rozkazům

Nenanučíte se „jenom“ slovesa, vy se je naučíte používat. Sady jsou uspořádané tak, že se nejdřív naučíte slovesa samotná, postupně přejdete na práci se slovesy v kontextu a nakonec si díky poslední sadě kartiček vytvoříte svoje vlastní věty.

Od nepravidelných sloves až k anglickým časům

Díky paté sadě kartiček si otestujete znalost anglických časů. Nechybí ani klíč, podle kterého si můžete zkontrolovat, jak se vám to povedlo.

Za tepla pěkně do praxe

Získáte konkrétní návody, jak se slovesy pracovat, aby se vám hned nevykouřila z hlavy a zůstala tam už navždy.

Nejdřív zábava a potom taky zábava

Ano, ano, přesně tak to bude. Budete si hrát, budete se bavit a zároveň i učit. (Ani si toho skoro nevšimnete :))

Číst, psát, mluvit a rozumět

Pomocí kartiček si procvičíte a upevníte všechny tyto klíčové dovednosti.

Co je součástí online kurzu?

6dílná obrázková sada 171 nepravidelných sloves

Jednotlivé sady jsem pro vás uspořádala od nejjednodušších úkolů po ty nejtěžší. Každá sada obsahuje 171 obrázkových kartiček ve formátu PDF. Určitě se nad nimi nejednou zasmějete.  A pozor, opravdu to nejsou slovesa uspořádaná od A do Z,  jak je nejspíš znáte.


Provedu vás hezky krůček po krůčku tak, abyste slovesa zvládli, jako když bičem mrská. Ke každé sadě je pro vás navíc připravené video, ve kterém vám ukážu, jak se dá s jednotlivými sadami pracovat.


Tyhle kartičky jsou prostě bomba!


Sada 1

Seznamovací sada, kde se zaměříte na význam nepravidelných sloves a jejich výslovnost.

Sada 2

Tady už si pořádně promrskáte jednotlivé tvary nepravidelných sloves, abyste věděli, který se kdy hodí.

Sada 3

Tahle sada vám pomůže upevnit hláskování a správní psaní nepravidelných sloves.

Sada 4

Rozvíjí předchozí sadu. Zase tu půjde o hláskování a psaní, ale bude to ještě o chlup složitější.

Sada 5

Zahrajete si se slovesy na schovku a budete hledat a doplňovat chybějící slovesa ve správných časech. Procvičíte tedy nejen tvary a význam nepravidelných sloves, ale zároveň i tvoření celých anglických vět v různých časech.

Sada 6

Tady už půjde do tuhého. Budete vymýšlet své vlastní věty, mluvit, ptát se, rozkazovat. Kdyby vám to přišlo moc těžké, na začátek se můžete inspirovat třeba v předchozí sadě a až časem se pustit do svého vlastní tvoření. Průpravu pro to budete mít ideální. :-)

8 her

A budeme si hrát dál. V dalších videích vám ukážu, jak kartičky kombinovat a jak si s nimi ještě víc vyhrát. Čekají na vás hry jako třeba: Škatulata, hejbejte se, Otestuj svou paměť, zahrát si můžete i hru Mluv, ale neprozraď nebo staré známé Pexeso.

2 pomocníci

Kdyby se vám někdy náhodou nepodařilo rozluštit, co který obrázek v sadě znamená, jsou pro vás připraveny i 2 sady oboustranných kartiček ve formátu PDF. Říkám jim „pomocníci“. První pomocník má u každého obrázku anglický výraz s výslovností. Druhý pomocník nabízí kromě anglického výrazu ještě český překlad.


20 videonávodů

Ke každé aktivitě je pro vás připravené video, ve kterém vám ukážu, jak s kartičkami, hrami, pomocníky i bonusy pracovat. Možností vám vždycky naservíruju hned několik, abyste to měli ještě zábavnější a pestřejší.

Co už umím

Dělá vám radost, když máte přehled o tom, co už máte za sebou? Pak je tahle část členské sekce právě pro vás. V přehledném seznamu aktivit si jednoduše odškrtnete, co už jste zvládli, a hned taky uvidíte, co dalšího vás ještě čeká. Pokud vás některá hra osloví víc než ty ostatní, označíte si ji, ať se příště nemusíte rozpomínat. :)

Opáčko na Facebooku

Kdybyste náhodou neměli s kým trénovat, můžete trénovat s námi na facebookové stránce S angličtinou na koni. Tam pro vás každý týden připravím hádanky s novými nepravidelnými slovesy. A bude i opáčko, zkrátka tak dlouho, dokud si slovesa nezapamatujete.

Navíc ještě dostanete tyto 2 skvělé bonusy

4 bonusy

Tréninkové kartičky se 3 a 5 slovesy ve formátu PDF rozdělenými do dvou jazykových úrovní – mírně pokročilí a pokročilí.

9 videotipů pro vás

Krátká videa nabitá zkušenostmi z mé praxe a prošpikovaná tipy, jak se učit (nejen) nepravidelná slovesa.  

Jak to vlastně celé funguje?

Učte se kdekoli a kdykoli

Online kurz Anglická nepravidelná slovesa je online vzdělávací program. Dostanete tedy přístupové údaje do členské sekce, kde najdete všechny materiály a videa pěkně pohromadě. Pro začátek vám bude stačit jen počítač a připojení k internetu. Do učení se díky tomu můžete ponořit prakticky kdykoli a kdekoli – v pohodlí doma, v kanceláři nebo klidně na chalupě.

Přehledné uspořádání

V členské sekci najdete sady kartiček ve formátu PDF a videonávody na práci s nimi. Dále jsou tu pro vás připravena úvodní videa k jednotlivým aktivitám, hry a bonusy ve formě tréninkových kartiček a videí s tipy, jak zvládat angličtinu levou zadní. Vše budete mít přehledně uspořádané, takže se určitě neztratíte.

Přístupy navždy

Přístupy do členské sekce online kurzu vám zůstanou napořád, takže si můžete kartičky vytisknout kdykoli znovu, kdyby se vám náhodou nějaké nenávratně zatoulaly – nebo je pak můžete dát jako dárek svým dětem či vnoučatům. K dispozici budete mít nadále i videa, která vám budou připomínat další způsoby, jak s kartičkami pracovat. Nepřijdete ani o tipy, jak se učit.


Do práce se tedy můžete pustit dnes, anebo klidně třeba za týden, jak vám to vyhovuje a jak vám to čas (nebo děti) dovolí.

Nakoukněte, jak to uvnitř členské sekce online kurzu vypadá

A co za to?

Tenhle nabitý online kurz Anglická nepravidelná slovesa, jehož součástí je unikátní obrázková sada 171 nepravidelných anglických sloves vás bude stát:

1790 Kč včetně DPH

Přijde vám, že to je hodně peněz
jen za nepravidelná slovesa?

Jen za nepravidelná slovesa možná ano, ale vy v tomto online kurzu dostanete mnohem a mnohem víc. Nepravidelnými slovesy to totiž teprve začíná. S jednotlivými sadami se budete učit slovesa znát, hláskovat a psát, ale taky se naučíte tvořit anglické věty a zápory v různých časech, ptát se, rozkazovat, a ke všemu vás to ještě bude bavit. 

Součástí je i celých 20 videí, ve kterých vám osobně předám všechny potřebné návody, ale i další šikovné tipy a jiné zajímavé informace.

A to vše mám pro vás za 1790 Kč včetně DPH.  Získáte přístup k online kurzu, jehož součástí je úžasná obrázková sada 171 anglických sloves. Díky kombinaci obrázků a jednotlivých úkolů se nepravidelná slovesa prostě konečně naučíte a ještě k tomu s úsměvem. A za tuhle cenu vám zůstanou navždy, už vám je nikdy nikdo nevezme.

První majitelé jsou z kurzu nadšení! Podívejte se:

Sadu pro procvičování nepravidelných sloves mám jen pár hodin, ale už zcela předčila moje očekávání. Byla jsem dost skeptická, ale hned po "vybalení" jsem byla překvapená možnostmi, které tato sada nabízí. Skvěle promyšlená pomůcka, přesně pro mé potřeby. Jsem typ, který si musí prožít gramatiku co nejvíc, řekla bych, až do morku kosti. A to tahle sada opravdu splňuje. Různé hry jsou super. Taky jsem velmi ocenila tipy a bonusy pro zvládnutí cizího jazyka. Prostě bezva produkt. Díky za možnost zábavnější formy učení.
Martina Štecherováwww.hlas.martinastecherova.com
Děkuji za krásné kartičky i za Váš nápad a realizaci učení jazyků jinak. Díky Vám jsem si angličtinu opět oblíbila a naučila jsem se ji znovu učit. Přeji Vám hodně spokojených klientů, minimálně jako jsem já. :)
Zuzana Raszka
Nepravidelná slovesa pro mě nikdy nebyla strašákem, ale i tak jsem si chtěla osvěžit paměť. A nápad s kartičkami, které si vytisknu a můžu s nimi dokonce hrát hry? Jak bych to mohla odmítnout? :) Úžasné obrázky na kartičkách, názorná videa, jak s nimi pracovat a návody na hry - to vše mi pomohlo si opět angličtinu zamilovat. Dlouho jsem tento jazyk aktivně nepoužívala, a tak už mám hodně mezer. A to hlavně ve slovíčkách. Ale díky těmto kartičkám jsem přišla na to, že někde v koutku hlavy vědomosti mám, jen je musím hodně oprášit. :) Vše na sebe skvěle navazuje - ať už díky rozlišení obtížností sloves, rozdělení do kategorií dle způsobu časování nebo složitosti her. Myslím si, že tohle bude hodně bavit i děti!
Šárka Beranováwww.sarkaberanova.cz

Ještě váháte?

Jsem přesvědčená, že pokud s anglickými nepravidelnými slovesy svádíte boj, je pro vás tento kurzu to pravé ořechové.  Pokud však přece jen zjistíte, že nic z tohoto kurzu není pro vás, a nijak to nevyužijete, napište mi do 14 dnů od nákupu. Vrátím vám zaplacenou částku v plné výši zpět. 

Možná si teď říkáte:

Není to moc peněz jen za nepravidelná slovesa?

Není, věřte mi. Jde totiž o propracovaný systém 6 sad kartiček, které vás povedou od samotných sloves až k tvoření vašich vlastních vět. A já budu celou dobu s vámi. Ke každé sadě dostanete i podrobné návody a prostřednictvím videí vám ukážu hned několik způsobů, jak s nimi pracovat. Vymyslela jsem pro vás taky několik variant her, díky kterým bude učení jedna velká radost. A to ještě zdaleka není všechno, ale to by se nám sem už všechno nevešlo. :-)

Pro jakou jazykovou úroveň jsou slovesa určena?

Pro všechny, protože mně rozhodně nepřísluší určovat vám, jaká slovesa se máte učit. Sami si zvolte, která se vám hodí – možná vám přijdou vhod úplně všechna a třeba hned teď.

Je to obrázková sada, je tedy určena spíše dětem nebo i dospělým?

Obrázková sada sloves je určena úplně všem, těm nejmladším i těm nejstarším. Všichni si přece rádi hrajeme, no ne? My dospělí si někdy mylně myslíme, že právě proto, že jsme dospělí, měli bychom se učit jinak, sofistikovaněji. To si nenechte nikým namluvit, ani tomu nevěřte. Kartičky už jsem s dospěláky vyzkoušela a myslím, že u nich měly ještě malinko větší úspěch než u dětí.

Přístup k členské sekci mám opravdu napořád?

Ano, je to tak. Kartičky nemusíte opatrovat jako oko v hlavě, ani nemusíte okřikovat své partnery, kamarády nebo děti, když je třeba v zápalu tvoření budou všelijak ohýbat nebo je někam zašantročí.

Musím si kartičky sám vytisknout?

Ano, k tomu, abyste se mohli pustit do práce na 100 %, si budete potřebovat kartičky vytisknout – doma, v kanceláři, nebo třeba v nějakém copycentru. Ale nebojte, bude vás to stát maximálně pár drobných.

Je možné objednat i kartičky v tištěné verzi nebo jen ve formátu PDF?

Obrázková sada je zatím dostupná jen ve formátu PDF. Má to ale jednu obrovskou výhodu: o kartičky nikdy nepřijdete, budou vám výborně sloužit roky. Tištěná kartička se vám může snadno zatoulat a co pak?

Napadají vás další otázky?

Na nic nečekejte, napište mi na e-mail jana@janakochova.cz a já vám rychlostí téměř bleskovou odpovím. :-)

Objednejte si online kurz Anglická nepravidelná slovesa ještě dnes a zatočte s nepravidelnými slovesy jednou provždy.

Online kurz plný anglických nepravidelných sloves, jak je neznáte stojí 1790 Kč včetně DPH.

Klikněte na tlačítko „Objednat kurz“ a na další stránce vyplňte a odešlete objednávku. Po zaplacení stačí počkat jen malou chvilku, a přístupové údaje do členské sekce online kurzu s nepravidelnými slovesy samy zaklepou na vaši e-mailovou schránku.

Těším se na vás uvnitř členské sekce.

Kdyby něco, jsem tu pro vás! :-)

Telefon

+420 777 041 674

E-mail

jana@janakochova.cz