Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Rádi byste se učili jazyky, ale jste neustále v jednom kole a dojíždět na kurzy opravdu nezvládáte?
Nejste průbojný typ a na skupinových kurzech si prostě neškrtnete?
A platit majlant za individuální kurz jednoduše nechcete?

Našla jsem pro vás řešení!

UČTE SE S NÁMI PŘES SKYPE.

Proč se učit angličtinu přes Skype?

Pohodlně odkudkoliv

Studujte angličtinu z domova či z kanceláře, v křesle nebo na terase, zkrátka všude tam, kde máte připojení k internetu. Kdy a jak často se chcete učit, je jen a jen na vás.

Jen Vy a lektor

Víte, jak to chodí ve skupinových kurzech? Ke slovu se dostanete párkrát za hodinu, a pokud nejste zrovna průbojný typ, moc si nepokecáte. Zkusili jste už ale individuální lekce angličtiny přes Skype? Naši šikovní lektoři jsou tu jen pro vás, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu! Na základě vašich požadavků, vědomostí a přání připraví kurz, který vám padne jako ulitý!

Zapomněli jste něco?

Nevadí, to je přece normální! Lekce si můžete nahrávat, a kdykoliv si tak připomenout, co jste s lektorem probrali. Všechny použité materiály a společně vytvořené poznámky vám budeme ukládat na jedno místo a vy k nim budete mít přístup, kdykoliv si zamanete.

Chtějte za své peníze víc!

I lekce přes Skype mohou probíhat interaktivní a efektivní formou! Pomocí online aplikací Skype a Hangouts, které umožňují sdílení obrazovek, Vás držíme neustále ve střehu! Využíváme moderní a zábavné výukové materiály. Oproti běžným individuálním jazykovým lekcím navíc šetříte čas i peníze.

Ještě váháte?
Poslechněte si o výhodách Skype výuky. Povídám si s Míšou Skopalovou.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zaujalo vás moje povídání? Mám ho pro vás úplně celé (trvá asi hodinku, ale stojí za to). Je v něm totiž ještě víc užitečných rad a tipů, jak učení se jazyka zvládnout. Vyplňte svůj e-mail a získejte odkaz ZDARMA na plnou verzi  rozhovoru. 

Co na to ti, kteří už angličtinu přes Skype vyzkoušeli?

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za absolutně skvělé lekce angličtiny. Lekce po Skype jsou skvělé pro člověka, který nemá čas na to dopravovat se kamkoliv za lektorem. Hrozně se mi líbí to, že lekce nefungují jako „škola“ ale spíš je to výuka „hrou“. Langon mohu doporučit všem co se chtějí zdokonalit v cizím jazyce, ale zároveň vědí, že potřebují tak trochu jiný přístup. Mnohokrát děkuji! Těším se na další lekci.
Klára Doležalovákadeřnice, Bomtom
Kurz hodnotím velice pozitivně. Nikdy před tím jsem se výuky přes Skype nezúčastnil a byl jsem mile překvapen, jak celý systém v Langon funguje. Přístup lektorky byl profesionální a velice vstřícný. Hodiny byly zajímavé a dobře strukturované. Všem těm a nejen jim, kdo se chce učit anglicky a nemá čas docházet k lektorovi osobně, mohu kurz přes Skype vřele doporučit.
Martin Šulcprojektový manažer

TAK CO? JDETE DO TOHO? 

Jak nás najdete na Skypu?
Vyhledejte nás pod jménem langon.cz