Děsí vaše studenty dlouhé seznamy anglických nepravidelných sloves?

Už roky se je snažíte slovesa naučit,  ale oni si je pořád ne a ne zapamatovat?

Chtěli byste, aby vaši studenti uměli nepravidelná slovesa, jako když bičem mrská, a vysypali je z rukávu, i kdyby je někdo probudil třeba o půlnoci?

Hledáte neohranou warm-up aktivitu nebo něco, co zabaví vaše studenty na celé hodiny?

Něco vám teď povím...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vaši studenti už od vás určitě dobře vědí, že pokud  nebudou nepravidelná slovesa znát, moc toho v té angličtině nevymyslí, viďte?

Možná se jen neradi učí něco,
co jim nedává smysl a co je nebaví?

Možná, že jen potřebují při učení trošku víc logiky.
Žádné od A do Z!

Máte při práci rádi obrázkymnemotechnické pomůcky?

Zapomeňte na heslo „nejdřív práce, potom zábava“ a bavte se od úplného začátku!

 

Společně na to půjdeme trošku jinak.

 

Jmenuji se Jana Kochová, moc mě těší.

Jsem nadšená lektorka angličtiny, která se rozhodla vyhlásit konec nudným hodinám angličtiny. Mou velkou vášní je práce s lidmi a jejich jazykovými radostmi i starostmi. Učím své studenty, jak zvládnout angličtinu přirozeně a s úsměvem. S velkým nadšením a silnou vírou ve změnu tvořím učební materiály, které baví, a naučí.

 

 S radostí vás provedu anglickými nepravidelnými slovesy tak, jak je ještě neznáte, uspořádanými tak, jak jste je možná ještě neviděli.

Přemýšlela jsem, jak zkombinovat práci našich smyslů, sílu mnemotechnických pomůcek a obrázků, špetku kontextu a trošku té logiky. A povedlo se.

Připravila jsem pro vás unikátní Velkou obrázkovou sadu 171 anglických nepravidelných sloves.

Vaši studenti vás za to budou milovat! Díky vám už totiž nebudou tvary nepravidelných sloves marně lovit v paměti!

Co vás s velkou obrázkovou sadou nepravidelných sloves čeká?

Už žádné biflování podle abecedy

Věděli jste, že se dají najít skupinky sloves, které tvoří minulé tvary úplně stejně? Přesně podle toho jsou pro vás slovesa v sadě uspořádaná. A hned budete mít těch nepravidelností k naučení o něco míň.

Pomůžou vám obrázky

Díky obrázkům a konkrétním situacím na nich si vaši studenti slovesa zapamutejí snáz, rychleji a hlavně na dlouho.

Barevné nebo černobílé kartičky

Barevné obrázky vás rozveselí, černobílé zase poslouží jako omalovánky vám nebo třeba vašim studentům.

Od jednotlivých slov k větám, otázkám a rozkazům

Vaši studenti se nenanučí „jenom“ slovesa, naučí se je používat. Sady jsou uspořádané tak, že se nejdřív naučíte slovesa samotná, postupně přejdete na práci se slovesy v kontextu a nakonec si díky poslední sadě kartiček vytvoříte svoje vlastní věty.

Od nepravidelných sloves a k anglickým časům

Díky paté sadě kartiček si otestujete znalost anglických časů. Nechybí ani klíč, podle kterého si můžete zkontrolovat, jak se vám to povedlo.

Za tepla pěkně do praxe

Získáte konkrétní návody, jak se slovesy pracovat, abyste si je zapamatovali už navždy.

Nejdřív zábava a potom taky zábava

Ano, ano, přesně tak to bude. Budete si hrát, budete se bavit a zároveň i učit. (Vaši studenti si toho skoro nevšimnou. :))

Číst, psát, mluvit a rozumět

Pomocí kartiček si procvičíte a upevníte všechny tyto klíčové dovednosti.
Dobrý den paní Kochová, velice Vám děkuji za krásné kartičky i za Váš nápad a realizaci učení jazyků jinak. Díky Vám jsem si angličtinu opět oblíbila a naučila se ji učit se. Přeji Vám hodně spokojených klientů, minimálně jako jsem já. :)
Zuzana Raszka

Co nadupaná obrázková sada obsahuje?

V členské sekci se můžete těšit na:

6 sad kartiček

Jednotlivé sady jsem uspořádala od nejjednodušších úkolů po ty nejtěžší. Každá sada obsahuje 171 obrázkových kartiček ve formátu PDF. Nad nimi se určitě nejednou zasmějete.  A pozor, opravdu to nejsou slovesa uspořádaná od A do Z,  jak jste je nejspíš zvyklí vídat.


Provedu vás hezky krůček po krůčku tak, abyste pomohli svým studentům slovesa zvládat, jako když bičem mrská. Ke každé sadě je pro vás navíc v členské sekci připravené video, ve kterém vám ukážu, jak můžete s jednotlivými sadami dál pracovat.


Tyhle kartičky jsou prostě bomba!


Sada 1

Seznamovací sada, kde se zaměříte na význam nepravidelných sloves a jejich výslovnost.

Sada 2

Tady už si pořádně promrskáte jednotlivé tvary nepravidelných sloves, abyste věděli, který se kdy hodí.

Sada 3

Tahle sada vám pomůže upevnit hláskování a správní psaní nepravidelných sloves.

Sada 4

Rozvíjí předchozí sadu. Zase tu půjde o hláskování a psaní, ale bude to ještě o chlup složitější.

Sada 5

Zahrajete si se slovesy na schovku a budete hledat a doplňovat chybějící slovesa ve správných časech. Procvičíte tedy nejen tvary a význam nepravidelných sloves, ale zároveň i tvoření celých anglických vět v různých časech.

Sada 6

Tady už půjde do tuhého. Budete vymýšlet své vlastní věty, mluvit, ptát se, rozkazovat. Kdyby vám to přišlo moc těžké, na začátek se můžete inspirovat třeba v předchozí sadě a až časem se pustit do svého vlastní tvoření. Průpravu pro to budete mít ideální. :-)

8 her

A budeme si hrát dál. V dalších videích vám ukážu, jak kartičky kombinovat a jak si s nimi ještě víc vyhrát. Čekají na vás hry jako třeba: Škatulata, hejbejte se, Otestuj svou paměť, zahrát si můžete i hru Mluv, ale neprozraď nebo staré známé Pexeso.

2 pomocníky

Kdyby se vám někdy náhodou nepodařilo rozluštit, co který obrázek v sadě znamená, jsou pro vás připraveny i 2 sady oboustranných kartiček ve formátu PDF. Říkám jim „pomocníci“. První pomocník má u každého obrázku anglický výraz s výslovností. Druhý pomocník nabízí kromě anglického výrazu ještě český překlad.


Co už umím

Dělá vám radost, když máte přehled o tom, co už máte za sebou? Pak je tahle část členské sekce právě pro vás. V přehledném seznamu aktivit si jednoduše odškrtnete, co už jste zvládli, a hned taky uvidíte, co dalšího vás ještě čeká. Pokud vás některá hra osloví víc než ty ostatní, označíte si ji, ať se příště nemusíte rozpomínat. :)

Opáčko na Facebooku

Kdyby vaši studenti náhodou neměli s kým trénovat, můžou trénovat s námi na facebookové stránce S angličtinou na koni. Tam pro ně každý týden připravím hádanky s novými nepravidelnými slovesy. A bude i opáčko, zkrátka tak dlouho, dokud si slovesa nezapamatují. Takový domácí úkol se bude určitě líbit, co říkáte?

V členské sekci na vás navíc čekají tyto 2 skvělé bonusy

4 bonusy

Tréninkové kartičky se 3 a 5 slovesy ve formátu PDF rozdělenými do dvou jazykových úrovní – mírně pokročilí a pokročilí. Vynikající způsob, jak nenápadně studenty otestovat.

9 videotipů pro vás

Krátká videa nabitá zkušenostmi z mé praxe a prošpikovaná tipy, jak učit (nejen) nepravidelná slovesa. Vyzkoušejte je při svých hodinách a dejte mi vědět, jak se vám osvědčily. 

Jak to v členské sekci funguje?

Přístup odkudkoliv

Velká obrázková sada 171 anglických sloves, jak je neznáte je online vzdělávací sada – dostanete tedy přístupové údaje do členské sekce. Pro začátek vám bude stačit jen počítač a připojení k internetu. Do příprav na hodiny se díky tomu můžete ponořit prakticky kdykoli a kdekoli – v pohodlí doma, v kabinetu nebo klidně i na chalupě. Nezapomeňte si jen vytisknout kartičky, které pak budete do hodin potřebovat.

Přehledné uspořádání

V členské sekci najdete sady kartiček ve formátu PDF a videonávody na práci s nimi. Dále jsou tu pro vás připravena úvodní videa k jednotlivým aktivitám, hry a bonusy ve formě tréninkových kartiček a videa s tipy, jak zvládat angličtinu levou zadní. Vše budete mít přehledně uspořádané, takže se určitě neztratíte.

Přístupy navždy

Přístupy do členské sekce vám zůstanou napořád, takže si můžete kartičky vytisknout kdykoli znovu, kdyby se vám náhodou nějaké nenávratně zatoulaly – nebo je pak můžete dát jako dárek svým vnoučatům.  K dispozici budete mít nadále i videa, která vám budou připomínat další způsoby, jak s kartičkami pracovat. Nepřijdete ani o tipy, jak se učit.


Pokud tedy nemáte čas zařadit do hodin slovesa hned teď, nevadí, tahle slovesa nezestárnou, ani se nezmění, počkají na vás a vaše studenty.

Nakoukněte, jak to uvnitř členské sekce vypadá

A co za to?

Takhle nabitá obrázková sada 171 nepravidelných anglických sloves vás bude stát:

1290 Kč včetně DPH

Je to hodně, nebo málo?

Zkuste se na to podívat takhle: Na kolik si ceníte hodinu vlastní práce?

Odhaduji, že minimálně na 300 Kč.

A teď se podržte, protože vám řeknu, že příprava téhle sady by vám zabrala odhadem minimálně 3 měsíce vašeho drahocenného času. A i tak by vám dala slušně zabrat!

Přístup do členské sekce Velké obrázkové sady 171 anglických nepravidelných sloves vás bude stát jen 1290 Kč včetně DPH. 

Ke všem částem se navíc můžete opakovaně vracet a pomáhat tak svým dalším studentům v boji s nepravidelnými slovesy. Z 30 studentů pak bude rázem třeba 300 spokojených studentů, kteří budou vaši práci zbožňovat.

Tak co si vyberete?

Tři měsíce strávené se zavařeným mozkem nad tvorbou vlastních kartiček, nebo výlety s rodinou či párty s kamarády? :)

Ještě váháte?

Věřím, že je tato sada pro vás a vaše studenty to pravé ořechové. Pokud však přece jen zjistíte, že nic z této sady ve svých hodinách nijak nevyužijete, dejte mi vědět. Vrátím vám do 14 dnů od zakoupení zaplacenou částku v plné výši zpět.

Možná si teď říkáte:

Není to moc peněz jen za nepravidelná slovesa?

Není, věřte mi. Jde totiž o propracovaný systém 6 sad kartiček, které vaše studenty povedou od samotných sloves až k tvoření jejich vlastních vět. A já budu celou dobu s vámi. Ke každé sadě dostanete i podrobné návody a prostřednictvím videí vám ukážu hned několik způsobů, jak s nimi pracovat. Vymyslela jsem pro vás taky několik variant her, díky kterým bude učení jedna velká radost. A to ještě zdaleka není všechno, ale to by se nám sem už všechno nevešlo. :-)

Pro jakou jazykovou úroveň jsou slovesa určena?

Pro všechny, protože mně rozhodně nepřísluší určovat vám, jaká slovesa se zrovna máte se svými studenty učit. Sami si zvolte, která se vám hodí – možná vám přijdou vhod úplně všechna a třeba hned teď.

Je to obrázková sada, je tedy určena spíše dětem nebo i dospělým?

Obrázková sada sloves je určena úplně všem, těm nejmladším i těm nejstarším. Všichni si přece rádi hrajeme, ne? My dospělí si někdy mylně myslíme, že právě proto, že jsme dospělí, měli bychom se učit jinak, sofistikovaněji. To si nenechte nikým namluvit, ani tomu nevěřte. Kartičky už jsem s dospěláky vyzkoušela a myslím, že u nich měly ještě malinko větší úspěch než u dětí. Takže pokud třeba učíte dospělé studenty v jazykových školách, na nic nečekejte a rozhodně je s nimi vyzkoušejte!

Přístup k členské sekci mám opravdu napořád?

Ano, je to tak. Kartičky ve svých hodinách nemusíte opatrovat jako oko v hlavě, ani nemusíte okřikovat své studenty, když je třeba v zápalu tvoření budou všelijak ohýbat, nebo dokonce ničit.

Je možné objednat i kartičky v tištěné verzi nebo jen ve formátu PDF?

Obrázková sada je zatím dostupná jen ve formátu PDF. Má to ale jednu obrovskou výhodu: o kartičky nikdy nepřijdete, budou vám výborně sloužit roky. Tištěná kartička se vám může snadno zatoulat a co pak?

Ale nebojte, řídím se heslem: Nikdy neříkej nikdy!

Napadají vás další otázky?

Na nic nečekejte, napište mi na e-mail jana@janakochova.cz a já vám rychlostí téměř bleskovou odpovím. :-)

Objednejte si obrázkovou sadu ještě dnes a pomozte svým studentům zatočit s nepravidelnými slovesy jednou provždy!

 Velká obrázková sada 171 anglických nepravidelných sloves, jak je neznáte stojí 1290 Kč včetně DPH.

Klikněte na tlačítko „ Objednat sadu nepravidelných sloves “ a na další stránce vyplňte a odešlete objednávku. Po zaplacení stačí počkat jen malou chvilku, a přístupové údaje do členské sekce s nepravidelnými slovesy samy zaklepou na vaši e-mailovou schránku.

Těším se na vás uvnitř členské sekce.

Objednáváte pro školu?

Chcete-li si užívat Velkou obrázkovou sadu 171 anglických nepravidelných sloves v rámci školy či firmy, je potřeba si zakoupit „multilicenci“.
(Proč? Protože tu máme zákon o autorských právech. :-) ) 

Multilicence nabízí neomezené šíření hádanek mezi pracovníky školy (firmy). Je určená výhradně pro potřebu školy a jejich žáků/studentů a není časově omezená.

Tohle přesně vás zajímá? Ozvěte se mi na jana@janakochova.cz. 

Kdyby něco, jsem tu pro vás! :-)

Telefon

+420 777 041 674

E-mail

jana@janakochova.cz