Možná, že vás čeká úplně první zkušenost s lekcí přes Skype.
Možná, že už jste zkušení Skype lektoři, ale rádi čerpáte novou inspiraci.
Ať tak či tak, záleží mi na tom, abyste byli vy i studenti spokojení.
Zajímá mě, jak se vám bude dařit, a proto vás chci provést Skype lekcí pěkně od A až do Z.

Proto jsem připravená být vaším klientem a prožít s vámi vaši 1. ukázkovou Skype lekci! 

Jak to celé bude probíhat

Konzultace bude trvat celé 3 hodiny (180 minut)

Bývá to i víc, nikdy ne míň :-)

Prvních 45 minut je vašich

Představíte svou připravenou lekci. Společně ji pak detailně rozebereme a to jak její mínusy, tak i plusy.

Dalších 120 minut konzultace bude mých

Představím vám know-how "Langoňáckých" individuálních lekcí. Naučíte se zásady a metody, která vám pomohou sestavovovat funkční a zábavné online lekce pro jednotlivce. Seznámíme se také se skvělými online nástroji, které výrazně obohatí vaše lekce.

Posledních 15 minut bude společných

Budeme diskutovat, zaměříme se na vaše postřehy a AHA momenty, zodpovíme vaše otázky a všechno pěkně shrneme.

Konzultace v rozsahu 180 minut vás bude stát 1980,- Kč + DPH

Když si řeknete, že tyhle informace už vám nikdo nikdy nevezme a budou znamenat ještě spoustu spokojených klientů, díky kterým se vám vaše investice xkrát vrátí, je to hodně nebo málo?

Protože určitě nechcete kupovat zajíce v pytli,
mrkněte na to, co vás čeká

Posvítíme se na vaši připravenou lekci

Rozebereme jednotlivé části vaší lekce a najdeme způsob, jak je zase o kousek vylepšit.

Dám vám skvělé tipy na nástroje, bez kterých se při lekcích neobejdete

Tyhle nástroje jsme totiž prošmejdili až na kost. Žádná povrchní práce, ale promyšlené detailní postupy. Ty nepoužijete jen jednou, za to dám krk.

Pomůžu vám se strukturou lekcí

Poskládáme lekce tak, aby na ně studenti jen tak nezapomněli. Vaši studenti se budou bavit a navíc se skutečně naučí.

Ukážu vám, co všechno dokáže obyčejný obrázek

Odhalím vám způsoby, kterými s obrázky při lekcí pracujeme. Na obyčejné sadě obrázků umíme bohatě vystavět celou jednu lekci. Určitě zazní pár "Aha".

Ukážu vám jak na nemluvky a introverty

Najdeme způsob, jak je rozmluvit. Ukážeme si například, jak se dají při lekcích využít myšlenkové mapy, a čekají vás i další vychytávky.

Ze Skype lekce vymáčkneme co nejvíc

Ukážeme si, že by byla velká škoda si při Skype lekcích "jenom povídat" a o co všechno bychom se díky tomu ochudili.

Uvaříme si oblíbené kafíčko nebo čaj

a budeme užívat pohodlí. Přesně tak se totiž budete cítit při lekcích s vašimi klienty.

Bude prostor i pro vaše otázky

Ptejte se na cokoliv.

Budeme diskutovat

a probereme ještě další spoustou pokladů, které se Vám budou zaručeně hodit! Tak schválně, věříte, že se dát učit gramatika hravě?

Ca na konzultaci říkají lektoři, kteří už ji mají za sebou?

Ke Skype lekcím jsem byla zpočátku skeptická. Říkala jsem si, že jako doplněk k mé tehdejší práci lektora v jazykové škole to může být fajn, ale pravděpodobně ty hodiny budou probíhat pouze formou konverzace, takže mými studenty budou jen ti pokročilejší. Obrovsky jsem se mýlila, protože před první konzultací jsem ještě netušila, jaké možnosti v sobě tento styl výuky skýtá. Jestli můžu Skype výuku doporučit? Rozhodně ano!!! Obrovsky šetří čas - místo dojíždění za svými studenty máte více času na přípravy do hodin, o to kvalitnější ty hodiny pak jsou. Taky šetří energii, kterou můžete plně věnovat svým studentům. Šetříte taky papír, protože vše se odehrává na ploše vašeho počítače a tím končí časy, kdy jste do hodin nosili kvanta a kvanta vytištěných papírů pro své studenty. V neposlední řadě, kdo z lektorů může říct, že se při výuce dostane za hranice nejen svého města, ale mnohdy i České Republiky, aniž by musel kamkoli cestovat :-)
Vendula Ploticoválektorka angličtiny
Očekávala jsem, že se dozvím, jak to chodí v Langonu. Ale dostalo se mi mnohem, mnohem více. Se Skype lekcemi jsem měla zkušenost už předtím, ale po konzultaci jsem zjistila, kolik věcí dělám neefektivně a vlastně úplně zbytečně. Jsem velice vděčná, že jsem vlastně ani trochu neváhala a do konzultace šla. Paní Kochová mi úžasným způsobem vysvětlila všemožné triky a rady, které dávají lekcím (ne jen online) úplně jiný náboj. Dozvěděla jsem se o technických vymoženostech, o kterých jsem neměla ani zdání. Překvapilo mě, jak jednoduché a zábavné to nakonec je. A v praxi se mi i každý den potvrzuje, jak efektivní :) Záleží mi na tom, abych se v různých směrech neustále vyvíjela a abych byla schopná pomoct svým studentům, jak nejvíce mohu. Po konzultaci se mi otevřely úplně nové obzory. A vlastně stále otevírají, protože díky informacím z konzultace, přicházejí stále nové nápady. Konzultaci doporučuji všem, kteří hledají inspiraci, jak vyučovat efektivně a navíc předávat znalosti zábavnou formou a to nejen online. Vědomosti nabyté při konzultaci využívám při výuce i denním životě. Konzultací se mi potvrdilo, že jsme mnohdy přesvědčeni o tom, že nejlepší je to takhle a basta. Přitom stačí být otevřený novému a život nabere úplně jiné obrátky.
Dana Jaloševskálektorka angličtiny
Co se týče výuky angličtiny přes Skype, realita určitě předčila očekávání. Úspora času na straně žáka i lektora je nesporně největší výhodou výuky přes Skype. Po několika lekcích jsem měl dojem, že učení v jedné místnosti je přeci jenom o mnoho osobnější, ale musím říci, že i výuku přes Skype lze vést na osobní úrovni a na lekce se tak mohou obě strany jen a jen těšit. Je pravdou, že navázání osobní úrovně trvá o něco déle v porovnání s lekcemi v jedné místnosti, ale určitě se dostaví a potom už lze mluvit jen o výhodách. Úvodní konzultace byla pro mě velkou neznámou, ale přístup paní Kochové je velmi lidský a profesionální a veškerá filosofie Langonu je podřízena maximální spokojenosti klientů, v tomto případě studentů, což je filozofie, s kterou se ztotožňuji. Práce musí dávat smysl i po lidské stránce. Z výše uvedených důvodů bych jistě doporučil výuku přes Skype všem lektorům. Z úvodní konzultace s paní Kochovou mě nejvíce zaujalo nadšení pro kreativitu paní Kochové, které je manifestováno ve vizuální stránce výuky angličtiny. To bylo pro mě úplně nové, ale díky tipům paní Kochové a jednoduchosti doporučených nástrojů jsem na vlastní kůži pocítil výhody přípravy lekcí. Tyto výhody zajisté ocenili i mý studenti v podobě témat, dle chuti každého studenta.
Martin Procházkalektor angličtiny
Díky konzultaci, kterou jsem absolvovala jsem si rozšířila obzory co se týče on-line výuky a naučila jsem se používat nové nástroje. Dvě hodinky s Janou mi daly výborný základ a posloužily jako inspirace pro mé další hodiny. Rozhodně doporučuji všem, kteří váhají - je to investice, která se vyplatí.
Tereza Rusoválektorka angličtiny
Očekával jsem možná trošku nudné lekce, kdy se celou dobu dívám na obličej klienta a oni na ten můj. Ukázalo se však, že když se do lekcí zapojí doporučené nástroje a různé obrázkové i jiné aktivity, je to mnohem více akce a zábavy. Úvodní konzultace byla dle očekávání. Plná nových a zajímavých věcí, které bylo třeba si postupně začít zkoušet a zažívat. Skype bych doporučil všem, kdo mají alespoň trochu rádi počítače, hledají práci nezávislou na místě a prakticky i čase a chtějí se pobavit se spoustou možností, které internet během výuky nabízí. Je to svižné, zábavné a plné akce. Úvodní konzultace mi pomohla začít se orientovat v softwaru a know-how školy.
Tomáš Svobodalektor angličtiny

Možná se teď ptáte...

Konzultace je dlouhá, je možné ji rozložit na víc částí?

Ano, konzultaci si můžete rozložit do dvou 90minutových bloků. Termíny určitě domluvíme. :-)

Zaručí mi tahle konzultace to, že budu mít dostatek studentů?

To bohužel na 100% zaručit nemůžu, ale zatím si žádný můj lektor, se kterými spolupracuji v rámci školy Langon, nestěžoval. To mi spíš hlásí "STOP STAV". :-) Navíc, prosím, nezapomínejte na to, že všechno, co si spolu řekneme, můžete dál používat neomezeně i pro své osobní potřeby. A to vám povím, je to vážně poklad. :-)

Co když mi konzultace nedá vůbec nic?

To se může stát. Proto jsem se rozhodla, že pokud vás konzultace nijak neobohatí, nepřinese žádné nové poznatky ani inspiraci, vrátím vám vaše penízky zpět. Hlaste mi to ale, prosím, hned po lekci. K pozdějším reklamacím už přihlížet nemůžu.

TAK CO ŘÍKÁTE? PUSTÍME SE DO TOHO? 

Vyplňte, prosím, pečlivě údaje do objednávky. Pak už si jen společně domluvíme termín a vrhneme se do toho naplno.

Tihle lektoři už to mají za sebou.  Připomeňte si, co oni na to. :-) 

Díky konzultaci, kterou jsem absolvovala jsem si rozšířila obzory co se týče on-line výuky a naučila jsem se používat nové nástroje. Dvě hodinky s Janou mi daly výborný základ a posloužily jako inspirace pro mé další hodiny. Rozhodně doporučuji všem, kteří váhají - je to investice, která se vyplatí.
Tereza Rusoválektorka angličtiny
Jestli můžu Skype výuku doporučit? Rozhodně ano!!! Obrovsky šetří čas - místo dojíždění za svými studenty máte více času na přípravy do hodin, o to kvalitnější ty hodiny pak jsou. Taky šetří energii, kterou můžete plně věnovat svým studentům. Šetříte taky papír, protože vše se odehrává na ploše vašeho počítače a tím končí časy, kdy jste do hodin nosili kvanta a kvanta vytištěných papírů pro své studenty. V neposlední řadě, kdo z lektorů může říct, že se při výuce dostane za hranice nejen svého města, ale mnohdy i České Republiky, aniž by musel kamkoli cestovat :-)
Vendula Ploticoválektorka angličtiny

Máte nějaké otázky? Zapoměla jsem na něco důležitého? 

Napište mi na jana@langon.cz, volejte na +420 777 041674 nebo mi nechte zprávu na Skype langon.cz 

Jmenuji se Jana Kochová,

  • jsem lektorka angličtiny,
  • autorka projektu LANGON – jazyky online,

  • angličtinou zkrátka žiju,
  • učím a moc mě to baví, proto taky

  • ráda učím a radím, jak učit,

  • v angličtině dokonce občas sním a to trávím většinu času v Čechách.