KTERÉ BUDOU BAVIT!

Hledáte pro své lekce angličtiny NOVOU INSPIRACI?

Chcete, aby vaše lekce měly šťávu
a studenty OPRAVDU BAVILY?

NEMÁTE DOST ČASU vysedávat nad přípravami,
ale co na hodinách děláte, vám rozhodně jedno není?

Něco vám teď povím...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Váháte?
Tak já se vás ještě na něco zeptám...

Jak se tváří studenti na vašich hodinách?

Tohle mě fakt neba!

Woow, to je super!

Chtěli byste víc těch usměvavých?
Já je mám a vy můžete taky!

 

Možná, že už jste se několikrát za svou učitelskou kariéru  ptali sami sebe, proč tu práci vlastně děláte, proč učíte. Máte někdy pocit, že ztrácíte motivaci? Rozumím vám, já jsem na začátku vůbec nechtěla být paní učitelka. A i když jsem se jí pak nakonec stala, nebylo to vždycky růžové. Každý máme občas svou slabou chvilku.

Vždycky jsem ale učila po svém, tak, jak mi to do sebe všechno hezky zapadalo.
Dnes si nedovedu představit, že bych dělala něco jiného.

Praxí jsem se naučila poznat, co nefunguje, a jsem si naprosto jistá tím, co ve svých lekcích dělat nechci. Proto jsem se vždycky hodně soustředila hlavně na to, abych velmi pečlivě a citlivě dávala dohromady střípky těch světlých momentů.

Dnes už velmi dobře vím, co funguje, a umím připravovat lekce, které naučí a baví!
Mám pro vás 3 lekce, ve kterých jsem propojila mediální výchovu s angličtinou.
Dala jsem je pro vás dohromady do posledního puntíku, takže si je můžete vyzkoušet třeba hned zítra!

Jmenuji se Jana Kochová, moc mě těší.

Jsem nadšená lektorka angličtiny, angličtinou zkrátka žiju. Učím a moc mě to baví, proto taky ráda učím a radím, jak učit.

Rozhodla jsem se vyhlásit konec nudným hodinám angličtiny!  Našla jsem způsob, jak poskládat lekce angličtiny tak, že se budou dít divy! Vaši studenti vás zkrátka budou milovat. Zkuste to taky! 

POJĎTE, UKÁŽU VÁM, JAK NA TO!
Mám pro vás totiž tenhle poklad. :-)

 • Možná, že vaše lekce nejsou tak úplně zábavné a originální, jak byste si ideálně představovali.
 • Ne, že byste to flákali, ale možná jste prostě občas po celém náročném dni už moc unavení na to, abyste trávili po večerech další hodiny přípravou na druhý den.
 • Určitě moc dobře víte, jak důležité je dělat lekce zábavnou a hravou formou, jen prostě vždycky nemůžete najít ty správné materiály.

Znám to moc dobře.
Ale co kdybych vám teď řekla, že tentokrát
nemusíte dělat vůbec nic?

Napsala jsem e-book pro učitele a lektory angličtiny,
pro začínající i pro ty ostřílené:

3 LEKCE ANGLIČTINY, KTERÉ BUDOU BAVIT aneb
jak šla angličtina na rande s mediální výchovou a vyšlo to! :-)

Dostanete ode mě celou sadu příprav na 3 a víc hodin angličtiny.
Povedu vás pěkně krůček po krůčku, tak abyste se v tom neztratili.
Dozvíte se spoustu zajímavostí ze světa reklamy.
Začneme přípravami a skončíme u hodin pěkně na ostro.

A to všechno tak, aby nemuselo zaznít ani jediné slůvko česky. A o tom to přece je, nebo ne? ;)

Na co se můžete těšit:

Na 65 nadupaných stránkách najdete:

 • Kompletní přípravy
  Konkrétní plány na minimálně 3 fantastické lekce angličtiny (ale spíš víc), které studenty totálně nadchnou.
 • Reálná témata
  Žádná simulace, žádné "role plays". Reálná aktuální témata ze života, skutečná diskuse, maximálně využitelná slovní zásoba.
 • Veškeré materiály
  Kromě přesných postupů získáte i videa, PowerPointové prezentace a další spoustu doplňkových materiálů.
 • Jen vzít a jít
  Už nemusíte skoro hnout prstem. Připravila jsem pro vás všechno, co budete v lekci potřebovat, až do posledního puntíku.

Ano, opravdu dostanete naprosto kompletní přípravy včetně veškerých potřebných materiálů. Nebudete muset nic dalšího dohledávat ani vyrábět. Prostě si to jen všechno vezmete a jdete učit. A navíc si tyhle lekce vy i studenti báječně užijete, na to dám krk.

Nechcete kupovat zajíce v pytli?  

Mrkněte se, co vás v e-booku čeká.

Klikněte na obrázek a podívejte se, co e-book přesně obsahuje. 

A co za to?

E-book 3 LEKCE ANGLIČTINY, KTERÉ BUDOU BAVIT aneb
jak šla angličtina na rande s mediální výchovou a vyšlo to! stojí

790 Kč včetně DPH

Je to hodně, anebo málo?

Přemýšlejte nad tím takhle:
Na kolik si ceníte hodinu vlastní práce?

Odhaduji minimálně 300 Kč.

A teď se podržte, protože vám řeknu, že příprava lekcí z e-booku by vám zabrala odhadem 4 víkendy. Pro zjednodušení řekněme 20 hodin (ale na to byste asi museli být Superman). Ano, počítáte správně, dostáváme se na krásných 6 000 Kč.

Taková je reálná hodnota tohoto materiálu. E-book 3 LEKCE ANGLIČTINY, KTERÉ BUDOU BAVIT vás bude stát jen 790 Kč, tedy skoro 10x méně.  K lekcím se navíc můžete opakovaně vracet a čerpat inspiraci do vaší  další práce. Ze 3 lekcí pak může být rázem třeba 100 takových,  které budou bavit nejen vaše studenty, ale i vás.

Tak co si vyberete? 4 víkendy strávené se zavařeným mozkem nad knihami  a u internetu, nebo výlety s rodinou či párty s kamarády? :)

Co ještě koupí e-booku získáte?

Volný čas pro sebe, pro rodinu a přátele

Hromadu inspirace pro další práci

Nadšené studenty, kteří budou milovat vás i vaše lekce

Nové know-how a svěží vítr do plachet

Skvělý pocit z dobře odvedené práce

S mediální výchovou i zcela nový rozměr své práce

Pořád váháte?

Pokud zjistíte, že žádné postupy, metody ani tipy popsané v tomto e-booku na svých lekcích angličtiny nevyužijete, dejte mi vědět. Vrátím vám cenu e-booku v plné výši zpět. 

 

K e-booku navíc dostanete tyto skvělé bonusy v hodnotě 798 Kč ZDARMA

BONUS Č. 1:

Pracovní listy v hodnotě 199 Kč ZDARMA

Z teorie pěkně do praxe. Pracovní listy, prezentace a videa - všechno pěkně pohromadě na jednom místě, připravené k okamžitému použití.
Pokud vám přece jenom nebude něco vyhovovat, můžete si upravit podle svých představ.


BONUS Č. 2:

Seznamy otázek k médiím v hodotě 99 Kč ZDARMA

Materiál ke konverzační lekci na téma média.nemusíte nikde hledat inspiraci nebo složitě vymýšlet otázky, na které byste se v lekci mohli ptát. Všechny jsem je pro vás sepsala a uspořádala právě do tohoto šikovného bonusu.


BONUS Č. 3:

Poukaz na Skype konzultaci v hodnotě 500 Kč ZDARMA

Skype konzultaci objednávejte na e-mailu: jana@janakochova.cz

Skype konzultace je určená pro vás pro všechny. Jak pro začínající učitele, kteří právě dokončili pedagogickou fakultu a jejich první učitelské pokusy jsou na spadnutí, tak i pro vás, ostřílení pedagogové, kteří  s chutí čerpáte novou inspiraci pro vaše lekce angličtiny.  

Budu mít na vás celých 60 minut. 


BONUS Č. 4:

Doživotní aktualizace - cena nevyčíslitelná

Pouze pro majitele e-booku 3 LEKCE ANGLIČTINY, KTERÉ BODOU BAVIT aneb jak šla angličtiny na rande s mediální výchovou a vyšlo to. V online světě se informace mění rychlostí blesku, proto vám garantuji, že jakmile e-book aktualizuji nebo vytvořím jeho novou verzi, automaticky poputuje i k vám.

Možná si teď říkáte:

Co když mi ty přípravy nebudou stoprocentně sedět?

Nebojte, celým e-bookem vás provázím stejně tak, jako přistupuju ke svým studentům. Dávám vám volnou ruku, upravte a přizpůsobte si všechno tak, jak to bude vyhovovat vám.

Proč vůbec mediální výchova v angličtině?

Mediální výchova je jedním z průřezových témat a své podstatné místo má i v hodinách angličtiny. Takže pokud učíte angličtinu, velmi pravděpodobně se jí prostě nevyhnete. Věřte mi, že materiálů, které by zpracovávaly téma mediální výchovy, a ještě k tomu v angličtině, opravdu moc není, a to je velká škoda. Pokud navíc nejste zdatní internetoví „surfaři“, bude vážně dřina něco na tohle téma najít. Takže hlavně proto. :-)

Až tyhle 3 lekce vyzkouším, co s e-bookem dál?

Máte pravdu, v názvu jsou přece jen 3 lekce angličtiny. Nijak se tím ale nenechte omezovat a rozdělte si činnosti klidně do více hodin. E-book je navíc nabitý tipy a návody, jak na aktivity jinak a po svém. Využijte tyhle tipy i pro své další lekce angličtiny, inspirujte se. A jen tak mimochodem, řekněte mi, kolikrát jste se při svých přípravách vrátili na ty samé stránky jedné učebnice?

Pro jakou pokročilost a věkovou kategorii studentů jsou lekce vhodné?

Skoro pro všechny. Snad kromě úplných začátečníků totiž lekce můžete s drobnými úpravami použít pro všechny jazykové úrovně. Věkově se hodí pro děti od cca 10 let až po všechny dospěláky bez rozdílu. Dílčí úkoly z lekcí ale využijete určitě i pro menší děti.

Co když o mediální výchově skoro nic nevím?

Vůbec nevadí! Zjistíte, že to je ideální způsob, jak vnést do lekcí angličtiny originální a aktuální téma, které bude studenty bavit. Všechny potřebné informace se dozvíte v úvodu ke každé lekci, a nebojte, je to spíš zábava než nějaká velká věda! ;)

Co na e-book říkají jeho první čtenáři?

Jako bývalá lektorka angličtiny to znám až moc dobře. Vytvořit kvalitní přípravu na lekci zabere běžně pár hodin (nadšencům klidně i celý víkend) – a zdaleka ne vždy na to má člověk dostatek času, energie a elánu. Pak jdete a hledáte všemožné „ready to use“ přípravy na internetu, jenže ouha. Ony jsou sice „ready to use“, ale tady si musíte přidat prezentaci, tuhle vytvořit kartičky, támhle vymyslet otázky do diskuse… Na to všechno ale můžete teď klidně zapomenout, protože v tomhle e-booku najdete lekce zpracované od A až do Z, včetně kompletních materiálů (videí, prezentací, doplňkových aktivit i konverzačních otázek). Práce je hotová, vy si jen všechno vytisknete a uložíte, a dál už nebudete muset hnout ani jedním prstem. Pokud znáte hodnotu vlastního času, dáte mi zapravdu, že se pořízení tohohle skvělého pomocníka obrovsky vyplatí.
Lucie KoubekJazykový konzultant a Líný copywriter, www.luciekoubek.cz, www.linycopywriter.cz

Co si o lekcích myslí sami studenti?

Já vám teda něco řeknu! :-) Když jsem odcházela domů po těchhle 3 odučených lekcích, nějak se mi vůbec nechtělo. Ač na začátku trošku nervózní, užila jsem si každou minutu a studenti taky. Upřímně se na mě usmívali a děkovali mi. Když jsem si  pak po čase četla vzkazy, které mi studenti poslali, bylo mi krásně, měla jsem radost. Vidím, že přesně takhle to má smysl. Tenhle pocit je k nezaplacení. Tak co, chcete taky? ;)


S výukou jsem byl spokojený, probíhala zajímavou formou, která všechny bavila, bohužel si nejsem jistý, jestli je v silách učitelů se takto připravovat na každou hodinu. Nicméně pokud ano, tak budu jen a jen spokojený.
Tomášstudent gymnázia
Myslím, že si budu pamatovat nové informace, jelikož byla výuka velmi zajímavá. Způsob výuky byl velmi originální a ani chvíli jsem se nenudila.
Terezastudentka gymnázia
Rozhodně šlo o zajímavou hodinu. Moc mě to bavilo, hodina byla smysluplně vyplněná, nebyla tam jediná ztracená minuta. Strašně mě mrzí, že jsem na dvou hodinách nebyla. Moc se mi líbila jasná výslovnost, rozuměla jsem téměř všemu. Oceňují pečlivou přípravu a vedení hodiny skoro celé v angličtině. Rozhodně šlo o zajímavou zkušenost.
Evastudentka gymnázia

Tak co vy na to?

Já myslím, že není co řešit. :)
Než abyste strávili dalších pár bezesných nocí přemýšlením,
co zase zítra budete dělat, aby to studenty bavilo,
to si radši skočte s kamarády na sklenku nebo s rodinou do kina.

Tentokrát jsem udělala práci za vás.
Objednejte si e-book ještě dnes, ať si můžete hodit nohy nahoru
a trochu si orazit. Já myslím, že si to stoprocentně zasloužíte.

E-book 3 lekce angličtiny, které budou bavit aneb
jak šla angličtina na rande s mediální výchovou a vyšlo to! stojí 790 Kč včetně DPH.

Klikněte na tlačítko Objednat e-book a na další stránce vyplňte a odešlete objednávku. Po zaplacení stačí počkat jen malou chvilku, a e-book vám sám zaklepe na vaši e-mailovou schránku.

Přeji vám velkou spoustu lekcí, které budou bavit!  

Objednáváte pro školu?

Chcete-li si užívat e-book 3 LEKCE ANGLIČTINY, KTERÉ BUDOU BAVIT v rámci školy či firmy, je potřeba si zakoupit „multilicenci“ .

(Proč? Protože tu máme zákon o autorských právech. :-) ) 

 

Multilicence nabízí neomezené šíření e-booku mezi pracovníky školy (firmy). Je určená výhradně pro potřebu školy a jejich žáků/studentů a není časově omezená.

Tohle přesně vás zajímá?

Napiště mi na jana@janakochova.cz.

 Jsem tu pro vás, Kdyby něco :-)

Telefon

+420 777 041 674

E-mail

jana@janakochova.cz

Facebook

S angličtinou na koni