Vyhlasme konec nudným hodinám angličtiny!

Ano, přesně tohle si troufám po vás chtít. Možná si říkáte, že se mi to lehko řekne. Vstáváte každý den do práce, kde už po stopadesáté probíráte stejné téma a trénujete stejnou gramatiku, opravujete ty samé chyby, vidíte pořád ty stejné otrávené tváře, ze kterých úplně jasně čtete: „Co zase po nás bude chtít, proč tohle a proč támhleto?“. Zkrátka pořád to stejné znovu a znovu. To prostě člověka omrzí, věřím vám. Studenti se čas od času nudí a vás zase nudí pohled na jejich znuděné obličeje. Takže co s tím?

Vyhlásíme konec nudným hodinám angličtiny! Připravíme něco jiného a nějak jinak, překvapíme vaše studenty, budeme je šokovat, hrát si s nimi, bavit je.

Budou nadšení a vězte, že je to nakažlivé. Ruku na srdce, umíte být protivní, když je na vás někdo jako „milius“? Umíte se mračit, když se kolem vás 5 lidí směje? Ne? Takže myslíte si, že budete znudění a otrávení, když uvidíte těch x nadšených tváří? V žádném případě. Vaše práce vás začne bavit, budete se na ni těšit, vaši studenti se budou těšit na vás.

Možná si říkáte, že jsem přehnaně idealistická a naivní. Nejsem. Jsem přesvědčená, že se dá pracovat úplně s každým a za tím si budu stát, dokud nebudu mít opačnou zkušenost. :-)
Pokud to máte stejně, anebo pokud ne a chcete to změnit, hurá do toho, nikdy není pozdě. Budu ráda, když se ke mně přidáte.

Jdeme na to, tvořit lekce, které budou bavit!

Jmenuji se Jana Kochová,

  • jsem lektorka angličtiny,
  • autorka projektu LANGON – jazyky online

  • a angličtinou zkrátka žiju,
  • Připravila jsem pro vás několik pomůcek, abyste mohli i vy vyhlásit konec nudným hodinám angličtiny.